Učenje slova nikada nije bilo tako zabavno. S ovom slagalicom, gdje glavnu ulogu igra veseli krokodil, zabava nikada ne prestaje. Osim toga, to je izvrstan .. više
Kod: | Varijanta: | Cijena: | Dostupnost: |
---|---|---|---|
Učenje slova nikada nije bilo tako zabavno. S ovom slagalicom, gdje glavnu ulogu igra veseli krokodil, zabava nikada ne prestaje. Osim toga, to je izvrstan način za učenje abecede i prvih riječi. Spajanje slova i stvaranje riječi je sjajna zabava koja razvija logičko razmišljanje.
Zahvaljujući takvim proizvodima:
Set se sastoji od 26 drvenih, šarenih elemenata s otisnutim slovima na svakom od njih. Vrijedi obratiti pažnju na kvalitetu izrade i takve detalje kao što su zubi, njuška, oči ili čak noge. Zahvaljujući šarenom pakiranju, proizvod je idealan kao poklon.
Kocke su izrađene od lakiranog drva, što svakako pozitivno utječe na kvalitetu zabave i trajnost igračke.
Dimenzije složenog krokodila: 58 x 18 x 1,5 cm
Dob: 3+
Referenca: 3425
Izjava o sukladnosti CE
Kocke su izrađene od lakiranog drva. Dimenzije složenog krokodila: 58 x 18 x 1,5 cm Dob: 3+ Referenca: 3425 Izjava o sukladnosti CE
Želite s nama podijeliti kritiku, pohvalu ili imate pitanje?
Raspravljajte o ovom proizvodu.